ФІТНЕС-БАР

Смачно і корисно!

Якщо ви вирішили серйозно підійти до питання вдосконалення свого тіла, то напевно знаєте, що заняття в тренажерному залі дають тільки 30% результату. Важливими залишаються такі фактори як режим дня і правильне харчування. Саме від останнього багато в чому залежить, наскільки швидко й ефективно Вам вдасться прийти у форму. Під правильним харчуванням у жодному разі не варто мати на увазі виснажливі дієти. Насамперед ідеться про збалансоване і здорове харчування, яке містить у собі корисні елементи та вітаміни. Саме завдяки цьому ваше тіло отримує всі необхідні для правильного розвитку та гарного самопочуття елементи. Застерігаємо, що за нестачі калорій після занять спортом ваш стан може погіршитися і ефективність тренувань значно впаде.

 

Фітнес-меню - лише здорова та корисна їжа

Ми подбали про те, щоб гості нашого клубу могли побалувати себе корисною і, що важливо, смачною їжею. Для цього ми розробили спеціальне фітнес-меню, яке включає в себе перевірені досвідом і затверджені професіоналами страви: салати, фреші, чаї, здатні збагатити Ваш організм корисними елементами. Не забувайте, що під час інтенсивних фізичних навантажень Ваш організм потребує відновлення водного балансу в організмі. Тому під рукою завжди має бути пляшечка мінеральної води або спортивного напою. Що стосується основного харчування, то ми рекомендуємо їсти хоча б за годину до початку тренування і не пізніше, ніж через дві години після нього, а в ідеалі в перші 20 хвилин після його закінчення - так Вам вдасться досягти найкращого результату.

 

Фітнес-бар - широкий асортимент спортивних коктейлів

Крім того, природно, в нашому фітнес-барі представлено спортивне харчування, яке допоможе вашому організму справлятися з фізичними навантаженнями і прискорить процес вдосконалення вашого тіла. Наші кваліфіковані тренери допоможуть підібрати раціон спеціально для Вас, виходячи з поставлених завдань і особливостей організму. Не варто забувати і про спортивні коктейлі на основі протеїну. Ми пропонуємо широкий асортимент корисного харчування, проте рекомендуємо перед його використанням проконсультуватися з професіоналами та дієтологами, щоб підібрати те, що необхідно саме Вашому організму.

Як показує практика, ті, хто в комплексі з вправами вживають збалансовану та корисну їжу, досягають поставлених цілей у кілька разів швидше, адже діють у гармонії зі своїм організмом!